KATEGORITE

Termus ushqimi me 2 kate

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KK-03

690 L

Përshkrimi

Termus me dy kate i cili mban te mbyllur hermetikisht ushqimin tuaj,dhe ne temperaturen fillestare qe i vendosni.

Me te mund te merni me vete:

-gjellen, supen, orizin, sallaten, perimet, embelsirat, kosin, peshkun, frutat e gjithcka keni.

Katet mund te cmontohen edhe vec e vec.

Mbyllet hermetikisht,duke mbrojtur ushqimet nga papastertite e ambjentit.

Permasa e produktit: (mm) Ø146*152(1400ml)

 

1 review for Termus ushqimi me 2 kate

 1. Vlerësuar 5 nga 5

  Drita Zeneli

  Mund te shkruani sa jane permasat e termusit, ju lutem?

  • ShoppingTV

   Pershendetje secili kat ze 700 ml

   • ShoppingTV

    Pershendetje Znj Drita
    Ju lutem mund te na lini nje numer cel ?

  • ShoppingTV

   Permasat e termusit gjeresi: 16.5 cm gjatesi 15 cm

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.