KATEGORITE

Tharse rrobash Air O Dry

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: kk-254

5,990 L

Përshkrimi

Tharse rrobash Air O Dry

Procesi i tharjes tani eshte me i lehte  duke shmangur rrudhosjen, pluhrat apo kohen e gjate per tu thare rrobat sidomos ne dimer.

Jo vetem per dimer, por edhe per vere sepse Air O Dry ruan ngjyren e rrobave duke i shmangur rrezet e djellit dhe ne kete menyre rrisni jetegjatesine e rrobave.

Efekti i sterelizimit: Temperatura e brendshme arrine deri ne 70 grade, sterilizimin 99.3%

Kapacitet te madhe, madhesi te vogel, peshte te lehte, praktike ne perdorimi dhe kursen hapsiren e ambjentit tuaj.

Jo vetem kaq, por lehtesi edhe ne udhetimi.

Kursen edhe energjine.

Koha e tharjes mund te vendoset automatike ose shpejt per 20 minuta deri ne 60 minuta. Procesi i tharjes me temperature te vazhdueshme eshte i sigurt dhe i besueshem.

Multifunksionale; Gjithashtu eshte e pershtatshme per tharjen e kepuceve, kapeleve sidhe rrobave te ndryshme pavarsishte materialit perfshire ketu edhe lekuren.

Pas tharjes rrobat nuk kane nevoje per hekurosje.

Pas tharjes se ujit koha e tharjes eshte:

 1. Triko,  T-shirt – 20 deri ne 60 minuta
 2. Pantallona  – 50 deri ne 90 minuta
 3. Jeans, xhaketa – 80 deri 120 minuta
 • Materiali: Naljon
 • Ngjyra: Blu
 • Fuqia: 800W
 • Fuqia: 220V / 50HZ
 • Karakteristikat: Ngrohes / tharese / varese rrobash / Sterilizim efikas
 • Madhesia: 50 * 50 * 105cm
 • Madhesia e palosur: 29 * 29 * 7cm
 • Madhesia e paketimit: 30 * 30 * 15cm 1cm = 0.39Inches 
 • Kapaciteti: 5 kg

 

 

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tharse rrobash Air O Dry”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.