KATEGORITE

Vrases Insektesh Zapp Light + 2 cope Zapp Light Dhurate

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:KK-175

1,990 L

Përshkrimi

Mbroni familjen tuaj nga mushkonjat dhe insekte te ndryshme që mbajnë viruset

Thjesht vendoseni ne vend te llampes edhe ndriconi por edhe zhdukni insektet.

Llampa me e mire ZappLight vret mushkonjat dhe insektet tjera fluturuese pa kimikate toksike.

Drita blu e integruar UV tërheq insektet në rrjetin metalik dhe i vret ata në kontakt.

Llambë LED 60W.

Oferte promocionale: 3 cop = 1990 Lek

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Vrases Insektesh Zapp Light + 2 cope Zapp Light Dhurate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.