KATEGORITE

Cader kampingu per 4 persona

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K141-7

3,990 L

Përshkrimi

Ky produkt eshte mjaft i perdorur nga te apasionuarit pas natyres ne kampingje apo prane detit .
Tenda është mbledhur montohet mjaft lehtë prodhuar nga nje meterial mjaft rezistent .

Permasat e cadres jane: 200x200x135 cm

1 review for Cader kampingu per 4 persona

  1. Vlerësuar 5 nga 5

    Artemida

    Cadra eshte e pershtatshme per 4 persona , eshte shume e mire dhe praktike fix sic e mendoja

Shto përshtypjen tënde

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.