KATEGORITE

Elektrostimulator

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K151-22

2,490 L

Përshkrimi

Erdhi koha te formoni muskujt tuaj pa humbur kohe dhe energji ne palester.

Krijoni trupin e enderrave kudo qe ndodheni, ne shtepi, ne zyre duke punuar, me pajisjen revolucionare te stimulimit te muskujve.

Elektrodat vendosen ne muskujt qe ju deshironi te formoni, aktivizohen me ane te pulteve kontrollues dhe percojne sinjale terheqese per formimin e shpejte te tyre.

E shume reklamuar dhe nga Cristiano Ronaldo, kjo pajisje do ju mundesoje trupin e endrrave pa mundim.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Elektrostimulator”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.