KATEGORITE

Hekur Tek

Disponueshmëria: Ska gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K151-23

2,990 L

Nuk është I disponueshëm

Përshkrimi

Krijoni palestren tuaj ne shtepi.

Hekur tek eshte nje pajisje e thjeshte e cila kapet lehtesisht ne murin e shtepise tuaj dhe ju ndihmon per nje shumellojshmeri ushtrimesh.

Disa lloje ushtrimesh jane per: shpatullat, bicepsin, tricepsin, zona Ab-dominale e barkut, kembet etj.

Te gjitha me nje pajisje te thjeshte.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Hekur Tek”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.