KATEGORITE

Litare TRX per stervitje

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K151-24

5,490 L

Përshkrimi

Litare TRX Per Stervitje

Transformoni trupin tuaj ne pak kohe me Litaret TRX.

Sistemi profesional i TRX perdorur ne CrossFit garanton formimin e muskujve te gjithe trupit tuaj ne pak kohe.

Sistemi konsiston ne ushtrime force dhe rezistence duke perdorur vetem peshen e trupit tuaj.

Seti vjen se bashku me katallogun e shumellojshmerise se ushtrimeve, me DVD qe demostron ushtrimet per te arritur rrezultate e deshiruara.

Sillni CrossFit ne shtepine tuaj duke kursyer palestrat e shtrenjta.

Seti eshte i pajisur me cante per vendosjen e TRX.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Litare TRX per stervitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.