KATEGORITE

Pajisje palestre Iron Gym

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KK-43

1,990 L

Përshkrimi

Pajisje palestre me hekur dhe sfungjer te bute te gomuar per trajnimin e pjeses se siperme te trupit.

Ideale per te bere pompa,ushtrime barku,muskuj krahu,ushtrime gjoksi,supesh,shpine,krahesh.

Per terheqje dhe shtyrje te trupit,ose qendrim ne dysheme duke ushtruar.

Me tre mbajtese per qendrim te ngushte,te gjere dhe neutral.

Nuk demton vendin ku vendoset pasi nuk ka vida.

Instalohet ne sekonda.Ja ku mund ta vendosni pajisjen vezhgoni videon.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pajisje palestre Iron Gym”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.