KATEGORITE

Pajisje per stervitje Revoflex Xtreme

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K151-5

1,990 L

Përshkrimi

Revoflex Xtreme

Menyra me e mire per tu stervitur ne shtëpinë tuaj.

Me Revoflex Xtreme ju mund të stervisni gjoksin, krahët, supet, kofshët dhe mollaqet.

Rripat e gomës ngxisin një rezistencë në rritje ndërsa shtyjnë përpara dhe kështu arrijnë një stërvitje më intensive.

Ju mund të zgjidhni midis 6 niveleve të ndryshme të trajnimit dhe 44 ushtrimeve të ndryshme dhe kështu të përshtatni në mënyrë optimale stërvitje tuaj në trupin tuaj.

Zgjero gjoksin, shpinën, krahët, shpatullat etj.

Kompakte në mënyrë që ju të mund ta merrni kudo

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Pajisje per stervitje Revoflex Xtreme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.