KATEGORITE

Suste per Stervitje

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi:K151-18

2,990 L

Përshkrimi

Twister Power është një pajisje palestre që përbëhet nga një bar dhe trajton në të dy skajet

Stervitni pjesen e siperme te trupit, duke përfshirë gjoksin, shpatullat dhe muskujt e krahut.

Me regjistrim qe mund ta perdorni sipas deshires.

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Suste per Stervitje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.