KATEGORITE

Mbulesa e makinës peva

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: K159-1

QUICK OVERVIEW

K159-1

2,590 L

Përshkrimi

Rezistent ndaj shiut, bores, pluhurit, diellit, eres, papastritive te ndryshme.

Mbulese makine 100% poliester, i cili eshte shume rezistent.

I lehte per tu pastruar dhe per tu lare. Me paketim shume praktik per tu mbajtur me vete.

I disponueshem ne masat: S, M, L, dhe XL

S -> (406 X 178 X 145 cm)

– M -> (432 X 165 X 119 cm)

– L-> (482 X 178 X 119 cm)

– XL -> (533 X 179 X 119 cm)

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Mbulesa e makinës peva”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.