KATEGORITE

Tost grill slim 1911

Disponueshmëria: Ka gjëndje
Kodi: K156-39

QUICK OVERVIEW

K156-39

4,690 L

Kategoria:

Përshkrimi

Grilë elektrike jo ngjitëse me pllaka të arratisura për përgatitjen e sanduiçeve, paninove, qenve të nxehtë, hamburgerëve ose broketave të shkëlqyera. Një ndihmë kompakte dhe elegante e kuzhinës.

Fuqia 1000 Watt

Termostat

Vetë-rregullueshme lartësia e pllakës së lartë

Gjatësia e produktit 31.00 cm

Gjerësia e produktit 24,00 cm

Lartësia e produktit 9.00 cm

 

Përshtypje

Nuk ka ende asnjë përshtypje.

Bëhu i pari që lë përshtypje në “Tost grill slim 1911”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.