Katalogu i Uljeve

Produkte per makinen

Mbajtese per telefonin Smart Spider
Mbajtese Celulari per makine me vakum
Aksesore makine me usb dhe tre hapesira
Mbeshtetes shpine per karrige te ndryshme dhe makina
Mbajtese Objektesh per makine
Mp3 me bluetooth per makine CARG7
Kufje me Bluetooth Mini M165
Kufje me Bluetooth JM.A
Mp3 me Bluetooth + Kufje CarKit ER9
Kamera per Makine HD DVR
Kamera makine pasqyre
Kamera makine N7 me 3 kamera

Elektronika

Smartwatch A1
Smartwatch Z60
Smartwatch Z1
Nderlidhes Smartphone me TV AnyCast M2 Plus
Perforcues Wifi
Android Tv Box X96 Mini 1/8GB
Kamera pergjimi spiune forme celesi
Kamera Action 1080 P FULL HD
Kamera e fshehte ne forme celesi makine
Kamera Ambjenti Wifi me antena
Dron Pocket JY018 per Foto dhe Video
Projektor Led mini

Aksesore & Celulare

Shkop per Selfie
Fishe karikim 2ne1 LDNIO Android dhe IOS
Stativ dhe telekomande me Bluetooth BELL & HOWELL
Bateri e jashtme (Power Bank) 10400 mAh
USB me hyrje android Platinet 32GB
Boks KTS-1041B me BLUETOOTH/ USB/ TF KART/ RADIO
Celular Leagoo D4
Celular LAND ROVER
Celular Doogee X11
Celular Doogee X60 1/8GB
Celular Doogee Y7
Celular Xiaomi Note 7

Femije & Nena

Karroce per binjake Twin – Lorelli
Karrige ushqimi per femije Bon bon-Lorelli
Sexholino Explorer
Tricikel per femije B302A-Lorelli
Karroce per femije Terra
Relax (karrige djep) per femije
Termometer Flash per femijet
Beres Ushqimi 4 Ne 1 ‘NUK – Baby Menu’
Ngrohese per ushqimin per bebe ‘NUK Thermo Rapid’
Jastek forme U per grate shtatezene
Recipeta BH

Kujdesi ndaj vetes

Kostum dobesimi Strece + Kanatjere
Strece dobesimi
Korse dobesimi (Brez)
Pastruesi i fytyres AYVO
Pastrues per poret Comedo Suction
Zbardhues per dhembet ” Whitelight”
Kreher elektrik Szentpeter SZ-777
Shampo per nxirjen e flokeve nga thinjat
Krem per floket kacurrele SunSilk
Makine qethje dhe rroje DSP 8ne1 F-90030
DEPILATORE ROWENTA EP1025F5

Pupa per femra

Pupa per femra
Pupa per femra
Pupa per femra
Pupa per femra
Pupa per femra
Pupa per femra
Pupa per femra
Pupa per femra
Pupa per femra
Pupa per femra
Pupa per femra
Pupa per femra