25Products found
View
ImageNameSummaryPriceBuy
Aparat kafeje espresso vintage ariete 1389

K156-79

15,900 L19,000 L
Berese kafeje ekspres Moka Ariete

Kodi:K156-23

4,990 L
Bluese kafeje First Austria FA-5485-1

Kodi:K85-89

2,990 L
Ekspres Kafeje Ariete Classica - Ngjyre Perle16,900 L
Ekspres Kafeje Ariete Classica – Ngjyre Bronz

Ariete Caffè Espresso Classica – pajisje me nje dizajn elegant e te rafinuar. E shkelqyer per pergatitjen e kafes dhe kapucinos.Praktike dhe lehtesisht e perdorshme.

16,900 L
Ekspres Kafeje Ariete Classica – Ngjyre Kafe16,900 L
Ekspres kafeje DSP KA3028

Kodi:K139-82

12,000 L
Ekspres Kafeje First Austria FA 5476-1

K85-69

10,990 L
Ekspres Kafeje Severin

Kodi:K72-110

8,490 L10,000 L
Ekspres Kafeje Severin 9213

Kodi:K72-95

2,990 L
Ekspres Kafeje Sonifer SF-3528

Kodi:K139-100

9,490 L10,000 L
Ekspres Kafeje Vintage "Ariete"

Kodi: K156-40

15,900 L19,000 L
KAPSULE SUPERBA SCIROCCO 48 Cope

Kodi: k-co04

2,160 L
Makinë kafeje Filter First Austria FA-5458

Kodi:K85-82

2,290 L2,990 L
Makineri kafe filter "Ariete"

Kodi: k156-41

8,490 L9,990 L
Makineri kafeje Severin KA 4479

Kodi:K72-89

3,990 L
Mulli kafeje DSP KM3001

Kodi:K139-130

2,990 L
Mulli kafeje First Austria FA-5480

Kodi:K85-90

3,490 L
Mulli kafeje Severin

Kodi:K72-88

2,990 L
Pajisje elektrike per berjen e kafes (turke) Sinbo coffee maker

k81-78

1,190 L1,490 L

Menu