21st Scooter

4,300 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Gjatesia e timonit eshte e komandueshme sipas komoditetit te femijes.
  • I pershtatshem per femije deri ne 60kg.
  • Per moshat 3-12 vjec.
Kodi: K86-154 Kategoritë: , ,

Scooter me dizenjim Zvicerian, material shume cilesore dhe i qendrueshem per femije.

Le te shijojne femijet shitjet e gjata plot aktivitet fizik, argetim dhe zbavitje me “21st Scooter”.

Goma te trasha mishi teper rezistente duke shtuar ne kete menyre edhe sigurine e vogelusheve.

Scooter-i eshte akoma me shume terheqes gjate perdorimit me dritat qe ndizen tek pjesa e gomave.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “21st Scooter”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu