Përshkrim

Scooter me dizenjim Zvicerian, material shume cilesore dhe i qendrueshem per femije.

Le te shijojne femijet shitjet e gjata plot aktivitet fizik, argetim dhe zbavitje me “21st Scooter”.

Goma te trasha mishi teper rezistente duke shtuar ne kete menyre edhe sigurine e vogelusheve.

Scooter-i eshte akoma me shume terheqes gjate perdorimit me dritat qe ndizen tek pjesa e gomave.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “21st Scooter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products