10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Bateri e jashtme 3 ne 1, boks+mbajtese Celulari

1,490 L1,990 L (-25%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K28-19

Tre funksione ne nje te vetme me kete blerje. Ju tani mund te karikoni  telefonin tuaj, ta mbeshtesni ate  por edhe ta perdorni si boks per te degjuar muzik.

Pajisje 3 ne 1:

Power Bank me kapacitet 4000 mAh

Boks per te degjuar muzike dhe njekohesisht mund te mbaje dhe celularin tuaj

Be the first to review “Bateri e jashtme 3 ne 1, boks+mbajtese Celulari”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Bateri e jashtme 3 ne 1, boks+mbajtese Celulari

1,490 L1,990 L (-25%)

Add to Cart