Përshkrim

Bateri e jashtme (powerbank) ne forme portofoli me wireless charging

  • Kapaciteti : 5000 mAh.
  • Numri i portave USB : 1.
  • Lloji i fishave : OS/Android/Type C
  • Output : 5.0V = 2.4A
  • Ngjyra : E zeze.
  • Gjithashtu eshte dhe me karikim me WIFi (wireless charging).

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “3ne1 Kover, Portofol dhe Powerbank per Android & iPhone”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products