“Pest Peject Pro”

990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k86-158

Produkti shume efektiv mbron ambientet e shtepise dhe kopshtit tuaj nga insektet, merimangat, buburrecat si dhe nga mijnte.

Eshte teper i thjesht ne perdorim, mjafton ta fusni ne prize, aktivizojeni me butonin ne pjesen e siperme dhe do te keni nje ambjent te paster dhe te shendetshem per te jetuar.

Mbulon siperfaqe deri ne 300 metra katror.
Materiali: Plastik.
Permasat: 5x5cm.

Be the first to review ““Pest Peject Pro””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore