Berese buke Pane Express 750 Metal “Ariete”

9,900 L12,000 L (-18%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K156-38

Shijoni buken e pergatitur ne shtepi, brumera dhe recel me makinerine per berjen e bukes “Pane Express 750 Metal” nga Ariete.

Ideale per intolerantet e glutenit.
Makineria eshte e mbuluar plotesisht me nje material metalik shume te forte dhe disa pjese plastike rezistente.
E afte te beje te gjitha llojet e bukes, brumera te ndryshem dhe recel fale 19 programeve te ndryshme.
Material qe nuk ngjit dhe i lehte per tu pastruar.
Ekran LCD te integruar.
Kapaciteti 500-750 gram.
Fuqia 550W.

Be the first to review “Berese buke Pane Express 750 Metal “Ariete””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.36 4.36 rating from 11 reviews

Menuja kryesore

Berese buke Pane Express 750 Metal "Ariete"

9,900 L12,000 L (-18%)

Add to Cart