Përshkrim

Shmangni aksidentet e mundshme gjatë udhëtimit në ditë me shi dhe me mjegulla në mënyrë efikase.

Shihni qartë pasqyrën e pasme në ditët me shi ose me mjegull filmin kunder mjegulles

  • Eshtë ultra i pastër
  • Anti-mjegull
  • I papërshkueshëm nga uji dhe shiu.

Ju ofrojme siguri të paparë të ngasjes në ditë me shi dhe shikim të pastër.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Film kunder mjegulles”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products