Film kunder mjegulles

1,190 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k151-73

Shmangni aksidentet e mundshme gjatë udhëtimit në ditë me shi dhe me mjegulla në mënyrë efikase.

Shihni qartë pasqyrën e pasme në ditët me shi ose me mjegull filmin kunder mjegulles

  • Eshtë ultra i pastër
  • Anti-mjegull
  • I papërshkueshëm nga uji dhe shiu.

Ju ofrojme siguri të paparë të ngasjes në ditë me shi dhe shikim të pastër.

Be the first to review “Film kunder mjegulles”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu