10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Ring Light profesional

6,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:k28-72

Llambë unazë LED Fill Light është një ndriçim profesional për fotografim dhe video apo shkrepje të detajuar.

Drita unazë profesionale me cilësi të lartë.

Ring Light është e përshtatshme për artistët e kozmetikës, fotografët, blogerët, si dhe për sallonet e bukurisë dhe ata që janë të përfshirë në krijimtarinë e fotografive dhe video.

Mbajtës fleksibël i telefonit që përshtatet në shumicën e telefonave inteligjentë dhe perbehet nga nje koke rrotulluese ,e cila leviz sapo te ndryshoni pozicion.

Be the first to review “Ring Light profesional”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu