Përshkrim

Kosh i madh organziues, dizanjuar per te mbajtur rroba e palara.
Ideale edhe per lodrat e femijeve apo te tjera sipas deshires duke sitemuar dhe mbajtur ne rregull ambientin tuaj, me dizanj praktik, ze shume pak hapsire.

1. Hapsire e ndare ne dy pjese :e cila ben qe te klasifikoni rrobat tuaja nga ato me delikatet ne me pak delikate.
2. Dizajn praktik :Dizajni unik i koshit ne te cilen integrohen korniza kryq për të krijuar doreza për transport të shpejtë dhe të lehtë.
3.Kompakte :bën të lehtë ruajtjen në dollap dhe hapësira të tjera të ngushta.

E shkëlqyeshme për dhomën e lavanderisë, çerdhe, dhomën e gjumit.
E përsosur për shtëpi, apartamente,dhoma konvikti kolegji,kampe, kabina dhe shtëpi të vogla.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kosh organizues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products