Kosh organizues

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:k86-189

Kosh i madh organziues, dizanjuar per te mbajtur rroba e palara.
Ideale edhe per lodrat e femijeve apo te tjera sipas deshires duke sitemuar dhe mbajtur ne rregull ambientin tuaj, me dizanj praktik, ze shume pak hapsire.

1. Hapsire e ndare ne dy pjese :e cila ben qe te klasifikoni rrobat tuaja nga ato me delikatet ne me pak delikate.
2. Dizajn praktik :Dizajni unik i koshit ne te cilen integrohen korniza kryq për të krijuar doreza për transport të shpejtë dhe të lehtë.
3.Kompakte :bën të lehtë ruajtjen në dollap dhe hapësira të tjera të ngushta.

E shkëlqyeshme për dhomën e lavanderisë, çerdhe, dhomën e gjumit.
E përsosur për shtëpi, apartamente,dhoma konvikti kolegji,kampe, kabina dhe shtëpi të vogla.

Be the first to review “Kosh organizues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu