Boks me bluetooth modeli RGK-210

3,690 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k28-75

-Super Bass te forte dhe te paster
-Tingull dinamik.
-Lidhje me Wireless.
-Suporton USB, Radio FM, Bluetooth.
-Jetëgjatësia e baterisë 4h.
-Ndryshimi i modalitetit në ngjyra, ka 9 mënyra të ndryshme të efekteve të ndriçimit.

Be the first to review “Boks me bluetooth modeli RGK-210”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Boks me bluetooth modeli RGK-210

3,690 L

Add to Cart