Waffle maker 1973

3,590 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k156-88

Kush tha që waffles janë të mira vetëm për ëmbëlsirat?
Provojini si një zëvendësim te bukës së thekur ose krepave në mëngjeset tuaja të këndshme.

Karakteristikat:
-Fuqia 700 Wat.
-2 Pllaka jo-ngjitëse.
-Celes sigurie.
-Parametrat: 25 x 21 x 9.50 cm.
-Ngjyre blu dhe te kuqe.

Be the first to review “Waffle maker 1973”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore