Hekur Dual Ariete me Depozite te Zeze 6437/B

21,666 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:k156-90

Duetto është sistemi i parë dhe i vetëm i hekurosjes me një sistem me performancë të dyfishtë, të patentuar.

Hekur me sistem perfomance te dyfishte.

Vetem me ane te nje butoni, ju zgjidhni opsionin e hekurosjes: me fuqi te larte, profesional ose praktik.

I perdorshem si nje sistem hekurosjeje ose si nje hekur tradicional.

Fuqia: 2400 W

Përmasat: 35,1 x 22 x 25 cm

24 muaj garanci

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur Dual Ariete me Depozite te Zeze 6437/B”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Hekur Dual Ariete me Depozite te Zeze 6437/B