Përshkrim

Duetto është sistemi i parë dhe i vetëm i hekurosjes me një sistem me performancë të dyfishtë, të patentuar.

Hekur me sistem perfomance te dyfishte.

Vetem me ane te nje butoni, ju zgjidhni opsionin e hekurosjes: me fuqi te larte, profesional ose praktik.

I perdorshem si nje sistem hekurosjeje ose si nje hekur tradicional.

Fuqia: 2400 W

Përmasat: 35,1 x 22 x 25 cm

24 muaj garanci

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur Dual Ariete me Depozite te Zeze 6437/B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products