Hekur vertikal DSP

3,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k139-173

Hekur hekurosje DSP Modeli: KD1075,

Cilesi e larte

Dizenjuar per hekurosje vertikale me avull duke larguar keshtu edhe rrudhat me te veshtira nga rrobat

Kapaciteti i rezervuarit te ujit:260 ml

Praktik dhe madhesia e tij kompakte e ben kaq te pershtatshem per ta marre kudo me vete ne udhetimet tuaja

Fuqia : 1500 W.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur vertikal DSP”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu