Përshkrim

Hekur hekurosje DSP Modeli: KD1075,

Cilesi e larte

Dizenjuar per hekurosje vertikale me avull duke larguar keshtu edhe rrudhat me te veshtira nga rrobat

Kapaciteti i rezervuarit te ujit:260 ml

Praktik dhe madhesia e tij kompakte e ben kaq te pershtatshem per ta marre kudo me vete ne udhetimet tuaja

Fuqia : 1500 W.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur vertikal DSP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products