Kapsule Superba Mini Cioccolata 16 kapsula

830 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

k-co12

Category:

Kapsulat mini cokollata me baze kakao dhe qumeshti, me densitet delikat.

Materiali, forma dhe trashësia e kalibruar për t’i bërë ballë presionit.
– Pjesa e sipërme e mbylljes.
– Membrana e filtrit.
– Tabletë me kafe të bluar.

16 kapsula
52 Leke/Kapsule

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kapsule Superba Mini Cioccolata 16 kapsula”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Kapsule Superba Mini Cioccolata 16 kapsula