Furce dhembesh elektrike

2,790 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K139-183

Furce dhembesh per personat qe ka nje ndjeshmeri te larte ne mishrat e dhembeve. Perbehet nga nje furce e holle me nje harke te papershkueshem nga uji e cila eshte e pershtatshme per personat qe kane demtime me mishrat e dhembeve.

-Pastron dhembet ne thellesi duke i mbajtur ata te paster dhe te shendetshem.
-Deperton edhe ne ato zona te dhembit qe furcat e zakonshme nuk mund ti pastrojne.
-Me material ekologjik dhe te shendetshem.
-Nuk irriton dhe nuk gjakos mishrat.
-Nuk demton smaltin, ferkon butesisht dhembet.
-Furca eshte me bateri te karikueshme te cilat mund te punojne pa u karikuar deri ne disa dite.
-Ne paketim vjen edhe me 2 furca rezerve.

Be the first to review “Furce dhembesh elektrike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore