Përshkrim

Aksesori i duhur per bicikleten tuaj.

Perdoreni si drite, power bank per telefonin tuaj dhe mbi te gjitha mbani telefonin teksa ngisni bicikleten.

Eshte kunder ujit duke e bere akoma me shume rizistent.

Kapaciteti baterise: 2000Watt

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Aksesore per bicikleta 4ne1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products