Aksesore per bicikleta 4ne1

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: k28-68

Aksesori i duhur per bicikleten tuaj.

Perdoreni si drite, power bank per telefonin tuaj dhe mbi te gjitha mbani telefonin teksa ngisni bicikleten.

Eshte kunder ujit duke e bere akoma me shume rizistent.

Kapaciteti baterise: 2000Watt

 

 

 

Be the first to review “Aksesore per bicikleta 4ne1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Aksesore per bicikleta 4ne1

1,990 L

Add to Cart