Aksesore makine me usb dhe tre hapesira

690 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:K79-52

3 hapesira per bazat e cigareve

Prodhimi 12 / 24V

Menyre e mire per te perdorur tre pajisje nga nje cigare e vetme

Përafërsisht gjatesia 36 inç

 

 

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Aksesore makine me usb dhe tre hapesira”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Aksesore makine me usb dhe tre hapesira

Aksesore makine me usb dhe tre hapesira