Përshkrim

3 hapesira per bazat e cigareve

Prodhimi 12 / 24V

Menyre e mire per te perdorur tre pajisje nga nje cigare e vetme

Përafërsisht gjatesia 36 inç

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Aksesore makine me usb dhe tre hapesira”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products