Përshkrim

Stell Mate 838C është një sistem alarmi sigurisë për makinën tuaj, por duke rritur mbrojtjen e tij në të njëjtën kohë.

Karakteristika
Transmetues me çelës në ajër
Anti-rrëmbimi, alarm emergjent dhe gjetjen
Paralajmërimi Impact
Përputhen me sistem qendror mbyllje
Tejzanor sensor (shtesë)

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Alarme Makine Steel mate 838 C”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products