10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Aloe Vera 120 mL

2,700 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 460

Aloe Vera përmban 18 aminoacide dhe është e mbushur me minerale, enzima, anti-oksidante te fuqishem dhe vitamina  duke përfshirë: zink, magnez, kalcium dhe vitamina A, E, C dhe B12.

 

E pershtatshme per rigjenerimin e lekures

Sherimin e plageve dhe trajtimin ndaj rrezeve te diellit

Perdoret edhe per te zvogeluar dhimbjet nga artriti

Permireson  qarkullimit e gjakut

Redukton shenjat

 

Be the first to review “Aloe Vera 120 mL”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

2,700 L