Përshkrim

Amplifikator Kenwood KAC-6406 është një përforcues i madh për sistemin audio automjetit tuaj.

Amplifikatori përmban një fuqi MAX prej 500 watts dhe një fuqi RMS prej 60 watts në 2 ohms 4-kanal, 740 watts në 4 ohms 4-kanal ose ura 130 watts në 2 kanale.

Sinjal të zhurmës: 100 dB

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Amplifikator Kenwood KAC-6406”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products