10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Ampula per fytyren Herbal Skin Doctor

2,500 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 471

Ampula per fytyren per te gjitha llojet e lekures.

Prodhon kolagjen  per nje lekure me te re dhe me te fresket se e zakonshmja.Normalizon yndyren e fytyres zbut zonat e irrituara dhe ka efekt antiseptik ndaj akneve dhe pucrrave te lekures,hidraton dhe tendos lekuren deri ne nje dukje perfekte.

Perdorim te kendshem!

3 ml x 10 ampula

Stimulon ndjeshem prodhimin e kolagjenit.

Be the first to review “Ampula per fytyren Herbal Skin Doctor”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Ampula per fytyren Herbal Skin Doctor

2,500 L