10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Ampula per trupin Herbal Skin Doctor

2,700 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F –  472

Per te gjitha llojet e lekurave.

Funksionet: Stimulon metabolizmin e kolagjenit dhe fibrat e elastines i ndihmon ato te rigjenerohen.

Redukton dhe parandalon shenjat e vijezime.

Aplikimi:Pas dushit aplikoni ne lekure dhe masazhoni derisa te absorbohet teresisht nga lekura.

 

5ml x 10 shishe

Be the first to review “Ampula per trupin Herbal Skin Doctor”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Ampula per trupin Herbal Skin Doctor

2,700 L