Android Tv Box MXQ PRO 4K

4,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:KK-199

Android Tv Box ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.

Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

Suporton HDMI me cilesi 4K me rezolucion 3840×2160 pixels, Video 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet, WIFI ose me Fish Ethernet

Suporton OTT, IPTV online TV, muzike online, DLNA/UPNP Streaming online.

CPU S905 Quad-Core Cortex-A53 2.0GHz

GPU Penta-Core Mali-450 600MHz

8GB Memorie e cila mund te zgjerohet deri ne 64Gb nepermjet kartave SD ose USB.

RAM 1GB DDR3

OS Android 5.1

Decoder HD MPEG1

 

Be the first to review “Android Tv Box MXQ PRO 4K”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: ShoppingTV
  • 4.53 4.53 rating from 55 reviews

Menuja kryesore

Android Tv Box MXQ PRO 4K

4,990 L

Add to Cart