Aparat kafeje espresso vintage ariete 1389

15,900 L19,000 L (-16%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

K156-79

Makinë Espresso me një dizajn elegant dhe të rafinuar, në stil të cilësisë së mirë, të pasuruar nga detaje të çmuara pastel me përfundime metalike. Me fuqinë e tij 900W, 15 bar presion, mbajtës të filtrit për pods dhe pluhur (1 dhe 2 gota), tabaka të heqshme dhe enë me ujë, ju lejon të shijoni kafe dhe kapuçet e butë dhe të dendur në shtëpi si ato të barit.

Be the first to review “Aparat kafeje espresso vintage ariete 1389”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.96 3.96 rating from 25 reviews

Menuja kryesore

Aparat kafeje espresso vintage ariete 1389

15,900 L19,000 L (-16%)

Add to Cart