Përshkrim

Makinë Espresso me një dizajn elegant dhe të rafinuar, në stil të cilësisë së mirë, të pasuruar nga detaje të çmuara pastel me përfundime metalike. Me fuqinë e tij 900W, 15 bar presion, mbajtës të filtrit për pods dhe pluhur (1 dhe 2 gota), tabaka të heqshme dhe enë me ujë, ju lejon të shijoni kafe dhe kapuçet e butë dhe të dendur në shtëpi si ato të barit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Aparat kafeje espresso vintage ariete 1389”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products