Aparat Tensioni Dixhital

2,590 L4,000 L (-35%)

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K86-72

Pershkrimi

Aparat tensioni dixhital.
Punon me bateri (1.5V katër bateri AAA).
Dimension: 126 × 100 × 53mm.
Ekran LCD.

Tensioni i gjakut eshte nje parameter i rendesishem i shendetit dhe duhet monitoruar e mbajtur nen kontroll. Ky aparat tensioni eshte i domosdoshem per te gjithe ata individe qe duan te kujdesen per shendetin.
Matni tensionin, rrahjet e zemres dhe pulsin ne cdo kohe dhe kudo ku jeni.
Funksionon me 4 bateri AAA.
Aparati i reziston temperaturave nga -10 grade celcius deri ne 55 grade celcius.
Me ekran LCD, i cli shfaq parametrat te cilat lexohen qarte dhe lehte.

Aplituda e matjeve:
1. PRESIONI: 5.3kPa-37.3kPa (40mmHg-280mmHg)
2. PULSI: 40-199 here per minute.

Reviews (0)

Be the first to review “Aparat Tensioni Dixhital”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.96 3.96 rating from 25 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.