Kufje AirPro

2,880 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

 • Lidhja: Wireless
 • Funksioni: Bluetooth
 • Audio me cilësi më të lartë
 • Rezistent ndaj djersës dhe ujit (IPX4)
 • Përgjigja e frekuencës: 2.4 GHz
 • Koha e punës: 4-5 orë
 • Distanca e punës: 10-15 m
 • Madhësia e kufjeve: 37 mm * 18 mm * 7 mm
 • Madhësia e kutisë së karikimit: 45mm * 45mm * 21mm
Kodi: k13-494 Kategoritë: , ,

Me AirPro Pro ju mund të zhyteni në dëgjim falë anulimit aktiv të zhurmës, por gjithashtu mund të dëgjoni se çfarë po ndodh rreth jush me modalitetin e transparencës. Zgjidhni madhësinë e jastëkëve që ju përshtaten dhe vishni ato rehat gjatë gjithë ditës. Ashtu si AirPro, AirPro  lidhen menjëherë me iPhone ose Apple Watch – hiqni ato nga kutia dhe ata janë gati për t’u përdorur

Anulimi aktiv i zhurmës

Pavarësisht se është shumë i lehtë, AirPods Pro ju izolon nga mjedisi, për të dëgjuar pa shpërqendrime. Të pajisura me dy mikrofona, njëri i kthyer nga jashtë dhe tjetri nga brenda, ato sigurojnë një reduktim jashtëzakonisht efektiv të tingujve përreth. Kjo falë anulimit aktiv të zhurmës, një teknologji e aftë për t’u përshtatur vazhdimisht me formën e brendshme të veshit dhe pozicionin e jastëkut. Në këtë mënyrë bota e jashtme zhduket dhe ju më mirë përqendroheni në muzikë, podkaste dhe telefonata.

Modaliteti i transparencës

Kur aktivizoni modalitetin e Transparencës, AirPods Pro lejon që tingujt nga jashtë të kalojnë dhe ju qëndroni në kontakt me mjedisin në të cilin ndodheni. Mikrofonët me pamje nga jashtë dhe nga brenda anulojnë efektin izolues të mbulesave silikoni dhe ju lejojnë të dëgjoni gjithçka në mënyrë natyrale: ideale kur keni nevojë të flisni me dikë. Dhe veçoria “Amplify” është e dobishme në mjedise me zhurmë, sepse fokuson AirPods Pro në zërin e personit që keni përballë, duke ju ndihmuar t’i dëgjoni më mirë.

Kasë karikimi MagSafe

Kutia e karikimit MagSafe garanton mbi 24 orë jetëgjatësi të baterisë dhe ka nje kapacitet prej 200mAh. Për të rivendosur energjinë, thjesht vendoseni në përshtatësin tuaj të rrymës MagSafe ose në një bazë karikimi me valë. Dhe nëse nuk keni një karikues me valë, mund të përdorni gjithmonë portën Lightning.

Ciësi e jashtëzakonshme e zërit

Një drejtues i projektuar posaçërisht, me shtrembërim të ulët dhe me ekskursion të lartë, prodhon bas të fuqishëm. Një përforcues super-efikas me rreze të lartë dinamike krijon një tingull të pastër dhe të pastër kristal, duke rritur gjithashtu jetëgjatësinë e baterisë. Barazimi adaptiv rregullon automatikisht muzikën në formën e veshit tuaj, për një përvojë dëgjimi të pasur dhe homogjene.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kufje AirPro”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • No ratings found yet!

Menu