Arti per te fituar miq dhe pushtet – Dale Carnegie

600 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: LB-30

Nr faqesh: 192
Perktheu: Artan Starvoi
Viti i botimit: 2006

Categories: ,

Pershkrimi

Në këtë libër ju do të mësoni se nëpërmjet një komunikimi të frytshëm në jetën e përditshme, do të keni sukses në bizmes apo politikë, në mësimdhënie apo sipërmarrje, në një marrëdhënie intime apo familjare. Carnegie, me shembujt nga jeta e personaliteteve më të njohur, në Amerikë dhe Europë, tregon se zbatimi i rregullave të arta të komunikimit, ka ndihmuar mijëra personazhe të arrijnë famë dhe pushtet.

Arti për të fituar miq dhe pushtet është një nga librat më të njohur të ekspertit të famshëm të komunikimit, Dale Carnegie, i ribotuar në mbi 15,000,000 kopje. Në këtë libër, ju do të mësoni se nëpërmjet një komunikimi të frytshëm në jetën e përditshme, do të keni sukses në biznes apo politikë, në mësimdhënie apo sipërmarrje, në një marrëdhënie intime apo familjare.

Reviews (0)

Be the first to review “Arti per te fituar miq dhe pushtet – Dale Carnegie”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.