Bateri e jashtme dhe Kase Remax

1,990 L2,990 L (-33%)

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K13-482

Bateri e jashtme dhe Kase per iPhone 7.

Karikoni dhe mbroni celularin tuaj nga çdo dëmtim ose gërvishtje.

Bateria e integruar me kapacitet 2400 mAh ju lejon të ngarkoni telefonin tuaj me vetëm një shtypje butoni (ju jep përdorimin e telefonit të fundit – të paktën për 5 orë shtesë)

Mund ta karikoje celularin tuaj nga 0 – 100%

 

– Kapaciteti i baterisë: 2400mAh Li-Ion

– Fuqia Input: DC 5V 0,5A – 2,1A

 

Be the first to review “Bateri e jashtme dhe Kase Remax”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Bateri e jashtme dhe Kase Remax

1,990 L2,990 L (-33%)

Add to Cart