10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Bateri e jashtme Platinet 2200mAh

1,800 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 260

Power bank Platinet PMPB80 eshte nje burim energjie me cilesi te larte per udhetime te gjata ne natyre,pasi eshte mjaft praktik per t’u transportuar mund te mbahet ne xhep ose makine.

Permban kapacitet te larte per karikimin e pajisjeve si iPhone, iPad, iPod, smartphones, MP3 / MP4, GPS dhe pajisje te tjera 5 V.

Me kapacitetin deri 2200mAh mundeson karikimin disa here te pajisjeve.Pajisja ka nje porte USB,ku ju keni mundesine ta karikoni baterine e jashtme nga nje pc dhe rrjetit 240V duke përdorur përshtatës.

 

Be the first to review “Bateri e jashtme Platinet 2200mAh”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Bateri e jashtme Platinet 2200mAh

Bateri e jashtme Platinet 2200mAh

1,800 L