10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Bateri e jashtme Platinet 4400mAhm

1,790 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K123-18

Ju sjellim baterin mjaft praktike per t’u transportuar.

Burim energjie me cilesi te larte per udhetimet tuaja.Karikon pajisje si iPhone,iPad,iPod, smartphones, MP3 / MP4, GPS dhe pajisje tjera 5 V.

Ju mund te karikoni tani disa here pajisjen tuaj me nje kapacitett 4400mAh.

Nese keni nje Pc ju tashme mund te kryeni karikimin e baterise se jashtme duke perdoruar pershtates.Ka tregues te nivelit te baterise.

Lloj i baterise Li-ion.    Kapaciteti: 4400 mAh.

Be the first to review “Bateri e jashtme Platinet 4400mAhm”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Bateri e jashtme Platinet 4400mAhm

1,790 L