10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Bateri e jashtme Platinet 8000mAh

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 262

Praktik,burim energjie me cilesi te larte mund te karikoj pajisje si Phone, iPad, iPod, smartphones,MP3 MP4,GPS dhe pajisje te tjera 5 V.

Mund te karikoje pajisjet edhe disa here.

Pc mund t’ju ndihmoj nese keni pershtates per karikimin e baterise se jashtme.

♦Lloji i baterise Li-ion.

Be the first to review “Bateri e jashtme Platinet 8000mAh”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Bateri e jashtme Platinet 8000mAh

2,990 L