10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Bateri Platinet 6000 mah

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Bateri veshur me lekure te vertete me te qepur elegante nga te dyja anet.

Me kapacitet 6000 mah lejon te karikoni disa here smartphone.

Bashkangjitur gjithashtu kabllo USB – microUSB 

Garanci 1 vjecare. Ka edhe vend shtese per Usb dhe micro Usb keshtu ju mudn te karikoni dy smartfone njekohesisht.

Average Rating

3.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
100%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. 01

  by Arben Terziu

  Nuk mund te jepni foto te tjera te kesaj baterie qe te shikojme si funksionon?

  • by ShoppingTV

   Pershendetje Z.Arben Terziu sigurisht qe po.

  • by ShoppingTV

   Me pershkrimin e produktit do te keni edhe nje video ilustruese se si mund ta perdorni,bashke me fotot.Faleminderit

Vendor Information

 • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Bateri Platinet 6000 mah

3,990 L