Bateri portative omega 2000 mAh e bardhe

990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: F – 259

Bateri e jashtme Omega me kapacitet 2000 mAh e pajisur me format portofol per t’u transportuar lehtesisht me vete kudo te shkoni.

Karikohet shume thjeshte fal fishes microUSB, eshte i pershtatshem per android mund te karikohet ne shume pak ore.

Ngjyrat qe disponojme: e zeze dhe e bardhe.

Be the first to review “Bateri portative omega 2000 mAh e bardhe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Bateri portative omega 2000 mAh e bardhe

Bateri portative omega 2000 mAh e bardhe

990 L