Beres Mengjesi 3n1 Sonifer

6,990 L

Shitur nga: smart-shoppingtv

Out of stock

• Fuqia: 1050-1250 W
• Tensionet: 220 V
• Kapaciteti i furrës së bukës: 9L
• Fuqia e aparatit të kafesë: 1250 W
• Fuqia e furrës së bukës: 1250 W
• Fuqia e tiganit: 1250 W
• Kapaciteti i aparatit të kafesë: 6 filxhan
• Funksionet: Zierje -Pjekje -Skuqje- Kafebërëse.
• Permasat: 46x20x18cm
• Pesha: 5 Kg

Ky stacion i gjithanshëm i mëngjesit mbulon të gjithë vaktet tuaj të mëngjesit, duke ju lejuar të bëni kafe, bukë të thekur dhe vezë të gjitha menjëherë!
Toster me Shumë Funksione: Furra e bukës ka një kohëmatës 30-minutësh me një derë xhami dhe mund të vendosë deri në 4 feta bukë, një pica 17.8 cm dhe mund të përdoret për të bërë tava, biskota dhe ushqime të tjera të shijshme.
Kafeneja : Kjo kafene bën kafe në një kohë shume te shkurter , në mënyrë që të mund ta shijoni filxhanin e kafes ndërsa ushqimi juaj gatuhet.
Madhesia : Tiga e madhe jongjitëse ofron shumë hapësirë për të skuqur vezët, omëletat, petullat, salcice, proshutë, dhe ushqime të tjera te mëngjesti edhe vjen me një kapak xhami.
Permasat e Bersit te Mengjesit Sonifer jane 46.7cm x 28cm x 21cm dhe ka nje peshe prej 5 Kg
Pastrimi: Sikur gatimi të mos jetë mjaftueshëm i lehtë, tabakaja e furrës, tabakaja e thërrimeve dhe tigani jo ngjitës janë të lëvizshëm, duke e bërë pastrimin më me lehtësi.
Dizajni Kompakt: Dizajni 3-në-1 që kursen hapësirë është i përsosur për kuzhina të vogla, apartamente, konvikte, kampe.
Paneli Kontrrollit : Zgjidhni midis cilësimeve tuaja të dëshiruara – Grill, Toast/Pjekje, Ngrohje/Ngrohje ose Furren Fikur. Drita treguese do t’ju njoftojë kur njësia është e ndezur.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Beres Mengjesi 3n1 Sonifer”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Beres Mengjesi 3n1 Sonifer

6,990 L