Berese e kosit Yogurella 617 “Ariete”

3,290 L

Sold By: Serxhio

In stock

k156-50

Yogurella është beresja e re e kosit me një ngjyrë të verdhë të ndritshme dhe dizajn të thjeshtë që do të sjellë një gjallëri dhe shije në kuzhinën tuaj.
Kosi është një ushqim i shëndetshëm dhe i shijshëm, i përsosur për mëngjes dhe per një meze të lehtë.

Falë Arietes, përgatitja e saj në shtëpi është edhe më e thjeshtë dhe e leverdisshme. Yogurella në fakt është një pajisje e vogël dhe shumë e lehtë për t’u përdorur që përgatit 6 kavanoza kos në të njëjtën kohë, për një total prej 1 kg produkt.

Në disa hapa të thjeshtë, dhe në sajë të kavanozave të veçantë me kapak, është e mundur të merrni si kos të thjeshtë ashtu edhe kos në shije të ndryshme, duke përmbushur kështu preferencat e të gjithëve. Një pajisje e lehtë për t’u përdorur që ju bën të kurseni kohë dhe që siguron shije dhe autenticitet. Pajisja është e çmontueshme dhe mund të lahet lehtesisht.

Be the first to review “Berese e kosit Yogurella 617 “Ariete””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Berese e kosit Yogurella 617 "Ariete"

3,290 L

Add to Cart