Përshkrim

Me prodhuesin e embesirave DSP mund te pergatisni torta dhe embesira te tjera ne numrin e shtresave qe ju duket e pershtatshme ku i jepni formen e duhur.

Mund te realizoni keke ose embelsirat tuaja te preferuara ne shtepi

Pajisje elektrike per pjekjen e tyre nga te dyja anet

Me nje material jo ngjites ne brendesi te tyre

Me indikator drite dhe me nje temperature konstante

Shume praktike per ta marre me vete

Mund te pergatisni embelsira ne shtepi kursen kohe dhe para.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Berese Embelsirash DSP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products