Berese Embelsirash DSP

4,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Prodhuese embelsirash
  • Embelsires mund ti jepni formen e duhur sipas deshires.
  • Fuqia: 1200W
  • Tensioni: 220-240V
  • Materiali jo ngjites

Permasat e produktit 11 X 34.5 cm

 

Kodi: K139-190 Kategoritë: ,

Me prodhuesin e embesirave DSP mund te pergatisni torta dhe embesira te tjera ne numrin e shtresave qe ju duket e pershtatshme ku i jepni formen e duhur.

Mund te realizoni keke ose embelsirat tuaja te preferuara ne shtepi

Pajisje elektrike per pjekjen e tyre nga te dyja anet

Me nje material jo ngjites ne brendesi te tyre

Me indikator drite dhe me nje temperature konstante

Shume praktike per ta marre me vete

Mund te pergatisni embelsira ne shtepi kursen kohe dhe para.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Berese Embelsirash DSP”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu