Bërëse Frapeje 450 ml me bateri

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Kapaciteti i gotës: 450 ml
  • Materiali: Çelik inox, ABS, Xham
  • Modeli i baterisë: AA
  • Numri i baterive: 2
  • Pesha: 355 g
  • E pershtatshme per zyre,shtepi,kafene etj
Kodi: K252-5 Kategoritë: , ,

Duke qenë i bërë nga material qelqi me borosilikat të lartë me qëndrueshmëri të lartë, ky shkumëzues elektrik qumështi është rezistent ndaj korrozionit dhe konsumimit: rezistent, jo toksik dhe i qëndrueshëm për përdorimin tuaj të përditshëm
Duke përdorur këtë makinë të dyfishtë për shkumëzimin e kafesë, mund të ndihmojë në prodhimin e qumështit të shkumëzuar në 20 sekonda ose më pak.
Ky shkumëzues qumështi i kafesë është aplikuar gjerësisht në shtëpi, zyrë, kafene apo vende të tjera, i cili është i përsosur për kafe, latte, kapuçino, çokollatë të nxehtë ose qumësht bajame.
I pajisur me koka të dyfishta përzierëse, prodhuesi ynë i shkumës është më i fuqishëm dhe më efikas për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme në jetën e përditshme
Ky shkumëzues portativ qumështi mundësohet nga 2 bateri AA e cila është gjithashtu e vogël në përmasa dhe peshë e lehtë, e lëvizshme për tu mbajtur pranë

Mënyra e perdorimit:
1.Zhvidhosni kapakun e sipërm, futni 2 bateri AA dhe mbyllni kutinë e baterisë.
2.Sasia e qumështit të derdhur (mos e kaloni maksimumin).
3.Fusni shkumën e qumështit në gotën në fund.
4.Shtypni gjatë çelësin e ndezjes/fikjes. Në fillim të trazimit, do të kryhet një lëvizje rrethore e ngadaltë.
5.Pasi të fillojë të krijohet shkuma e qumështit. Ngrini pajisjen me kujdes në mënyrë që të jetë gjithmonë në shtresën e shkumës.
6.Kur të ketë mjaft shkumë qumështi, lëshoni çelësin dhe ndaloni së përzieri

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Bërëse Frapeje 450 ml me bateri”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Bërëse Frapeje 450 ml me bateri