Përshkrim

Duke qenë i bërë nga material qelqi me borosilikat të lartë me qëndrueshmëri të lartë, ky shkumëzues elektrik qumështi është rezistent ndaj korrozionit dhe konsumimit: rezistent, jo toksik dhe i qëndrueshëm për përdorimin tuaj të përditshëm
Duke përdorur këtë makinë të dyfishtë për shkumëzimin e kafesë, mund të ndihmojë në prodhimin e qumështit të shkumëzuar në 20 sekonda ose më pak.
Ky shkumëzues qumështi i kafesë është aplikuar gjerësisht në shtëpi, zyrë, kafene apo vende të tjera, i cili është i përsosur për kafe, latte, kapuçino, çokollatë të nxehtë ose qumësht bajame.
I pajisur me koka të dyfishta përzierëse, prodhuesi ynë i shkumës është më i fuqishëm dhe më efikas për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme në jetën e përditshme
Ky shkumëzues portativ qumështi mundësohet nga 2 bateri AA e cila është gjithashtu e vogël në përmasa dhe peshë e lehtë, e lëvizshme për tu mbajtur pranë

Mënyra e perdorimit:
1.Zhvidhosni kapakun e sipërm, futni 2 bateri AA dhe mbyllni kutinë e baterisë.
2.Sasia e qumështit të derdhur (mos e kaloni maksimumin).
3.Fusni shkumën e qumështit në gotën në fund.
4.Shtypni gjatë çelësin e ndezjes/fikjes. Në fillim të trazimit, do të kryhet një lëvizje rrethore e ngadaltë.
5.Pasi të fillojë të krijohet shkuma e qumështit. Ngrini pajisjen me kujdes në mënyrë që të jetë gjithmonë në shtresën e shkumës.
6.Kur të ketë mjaft shkumë qumështi, lëshoni çelësin dhe ndaloni së përzieri

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Bërëse Frapeje 450 ml me bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products